RE/MAX YILDIZİstanbul Anadolu / Kadıköy
Telefon : 0 216 3801717
0 535 3841423
Web : www.remax-yildiz.com
Adres : 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. No:92 / 2 Kozyatağı-Kadıköy İST.
Ofis No : 4801
Tüm İlanlar »

FİRMA SORUMLUSU ve TEMSİLCİLERİ

EVREN ÇAMİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
Cep: 0 535 3841423
e-posta : evren@remax-yildiz.com

Pınar Alpmanİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 3433931
e-posta : pinar@remax-yildiz.com

Gamze Pekelİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
11 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 533 6461029
e-posta : gamze@remax-yildiz.com

Ulvi Kocailikİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
21 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
e-posta : ulvi@remax-yildiz.com

Suavi Sönmezİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 4090988
e-posta : suavi@remax-yildiz.com

Hasan Fehmi ÇAYIROĞLUİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
6 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 533 7209762
e-posta : hasan@remax-yildiz.com

Murat Çolak İstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
7 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 533 3027262
e-posta : murat@remax-yildiz.com

Funda Aksoyİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
26 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 542 4359387
e-posta : funda@remax-yildiz.com

SELMA KILIÇCIOĞLUİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
12 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 4623025
e-posta : selma@remax-yildiz.com

HAKAN DEĞİRMENCİİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
16 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 541 6872028
e-posta : hakan@remax-yildiz.com

Ünsal Keleş İstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 3415999
e-posta : unsal@remax-yildiz.com

UĞUR KIZILSERAPİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
6 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 3120898
e-posta : ugur@remax-yildiz.com

Tuğba Yılmazİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 506 8609734
e-posta : tugba@remax-yildiz.com

Ömer Şenİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
11 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 2939540
e-posta : omer@remax-yildiz.com

Yusuf Benlioğluİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 542 4996955
e-posta : yusufbenlioglu@remax-yildiz.com

İLKNUR ARTİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
7 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 3049851
e-posta : ilknur@remax-yildiz.com

Ebru Ürgüplüİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 533 3149071
e-posta : ebru@remax-yildiz.com

Belma Saraçİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
5 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 4565870
e-posta : belmasarac@remax-yildiz.com

Nur Damcıoğluİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
15 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 555 3302641
e-posta : nur@remax-yildiz.com

Jerfi Akoyİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
e-posta : jerfi@remax-yildiz.com

Elmas Özefeİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
10 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 533 3805942
e-posta : elmas@remax-yildiz.com

Meral Ekerİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 553 2467222
e-posta : meral@remax-yildiz.com

Şendoğan Coşkunİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
e-posta : sendogan@remax-yildiz.com

Hakan ARSLANPAYİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 2664055
e-posta : hakanarslanpay@remax-yildiz.com

Merve Ercanİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
6 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 5219649
e-posta : merve@remax-yildiz.com

Ali Haydar Tandoğanİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
e-posta : alihaydar@remax-yildiz.com

Onur Uyakİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
4 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 530 3491380
e-posta : onur@remax-yildiz.com

Emine Bodurİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
16 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 6885422
e-posta : emine@remax-yildiz.com

Nilüfer Kasİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
29 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 4422600
e-posta : nilufer@remax-yildiz.com

Nuray Kalkuzİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
5 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 3580340
e-posta : nuray@remax-yildiz.com

Nur Alkınİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 530 9233039
e-posta : nuralkin@remax-yildiz.com

İlknur Şişmanoğluİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
Cep: 0 532 3566998
e-posta : ilknursismanoglu@remax-yildiz.com

Erdem Atılİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 532 2110783
e-posta : erdem@remax-yildiz.com

İsmet Altındağİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
1 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
e-posta : ismet@remax-yildiz.com

Taha Kutluataİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 537 2929460
e-posta : taha@remax-yildiz.com

Duygu Uyakİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
Cep: 0 530 2846062
e-posta : duygu@remax-yildiz.com

Zeynep Vuralİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
18 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 553 3485809
e-posta : zeynep@remax-yildiz.com

Gürdal Çetinİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
2 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
e-posta : gurdal@remax-yildiz.com

Nurcan Eroğluerİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
3 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
0 216 3801717
Cep: 0 533 5410428
e-posta : nurcan@remax-yildiz.com

Serpil Çinalİstanbul Anadolu Kadıköy Kozyatağı
0 Aktif ilan Mesaj Gönder
İş: 0 216 3801717
Cep: 0 541 5254143
e-posta : serpil@remax-yildiz.com
/

çekmeköy ömerli ömerli park 2 müstakil havuz cephe dublex villa

25-09-144 + 1 / 280M2585.000USD

çekmeköy ömerli kasaba gölet cephe müstakil villa

25-09-143 + 1 / 271M21.500.000USD

ŞİLE AĞVA YOLUNDA ÜZERİNDE 2 VİLLA OLAN 47 DÖNÜM ÇİFTLİK

23-09-1447000M23.750.000TL

İstanbul-edirne e-5 üzerinde 20 dönümlük tarla

23-09-1420600M2600.000TL

İDEALTEPE BÜYÜKTUR YOLUNDA 235 m2 DUBLEKS DENİZ MANZARALI

21-09-144 + 2 / 235M21.100.000TL

Ümraniye tavukçuyolu cadde üzeri 3 katlı dükkan

25-09-14230M21.150.000TL

ÜMRANİYE TANTAVİ MAH.SUR YAPI EXEN 2+1 SATILIK DAİRE

30-09-142 + 1 / 100M2545.000TL

Ömerli çekmeköy ömerli park 2 müstakil şerefiyeli villa

25-09-144 + 1 / 280M21.050.000TL

Çekmeöky ömerli kasaba köşe townhouse

25-09-143 + 1 / 200M21.600.000TL

Çekmeköy ömerli ömerli konakları havuz cephe müstakil dublex villa

25-09-144 + 1 / 320M2650.000USD
Seçtiklerimi KarşılaştırArkadaşına Gönder